Anonim

Näiteks kas ühele etapile on kutsutud külalispiloot, kes suudab meistrivõistluste tavaosalejatele kakluse kehtestada? Nagu Kaasan näitas, on see üsna tõeline! Ja kuigi S1600 edetabeli mõlemal võistlusel polnud jällegi Lada Sport Rosnefti esindajatega võrdset - Vladimir Šeshenin ja Mihhail Mityajev vahetasid võidud ja teise koha, siis nädalavahetuse peategelane oli teine ​​sõitja Lada Granta luukpäral.

Ajakirjanik Vladimir Melnikov, ehkki tohutute kogemustega mitmesuguste tehnikatega tegelemisel, ei osale RSKG SMP-s pidevalt, mis ei takistanud tal karjääri alguses hooaja 2019. neljandat etappi alustamas. Kvalifikatsioonis - teist korda (tulemust hoiti alguses pikka aega), esimesel võistlusel - hoiti enesekindlalt kolmandat kohta, kuni ta osales kokkupõrkes ja sai minema, ning teises sõidus - finišeeru viiendal positsioonil pärast paljudest võidetud kohtadest!

Image

S1600 regulaarsed piloodid ei pidanud igavlema selliste külalistega, kellel oli ka palju seiklusi. Õnnetused, valed startid, tehnilised koosviibimised - mis iganes juhtus Kaasani ringis. Kuid tulemus ei muutunud. Poodiumikoha tipus on kaks Lada Granta tehase meeskonda ja kolmas on Kia Rio team AG meeskonna esindaja Pavel Kuzminov. Samal ajal purskas Petersburger pühapäeval pelotoni sabast poodiumile, kust ta alguses seisva auto tõttu minema veeres! Kas see pole päris võistlus?

Image

Supertootmise puhul kujunes olukord teistsuguse stsenaariumi järgi. Laupäeval oli peategelaseks Jevgeni Meites, kes startis oma Lada Grannas pooluses positsioonil, hoidis liidrit stardivalgusest finišilipuni ja näitas samaaegselt võistluse parimat ringi. Moskvalane "Grand Slam" sai võistluse tõeliseks teenetemärgiks, kuid mitte konkurentide jaoks. Ja kuigi Lada Sport Rosnefti duo tõusis poodiumile, pole ainult Vladislav Nezvankini ja kolmanda Andrei Petukhovi teine ​​koht selgelt see, millele Lada Vesta 1.6T sõitjad lootsid.

Image

Laupäevasest “Touring Lightist” sai kasu Mihhail Simonov, kes debüteeris selles klassis “crossover” Kia Rio X-Line'i roolis. Ja kuigi Rodion Šušakov võitis Peugeot 208-l kvalifikatsiooni, oli võistlustel tema luukpära Chandler ja hakkas kiiresti maad kaotama. Simonov kasutas seda hiilgavalt ära, haarates juhtkonnast kinni ja hoides seda käes - seal on esimene võit! Artjom Kabakov tõusis Volkswagen Polol teisele positsioonile ja Ildar Rakhmatullin naasis NSR RSKG-le naasnud kiireima kolme parema hulka Lada Kalina NFR-il. Kuid pole õnne Ravon Racing Teamil, kes katkestas oma võidusõitjate auhinnafinaali seeria …

Pühapäeval läksid kaks kohta Superproduktsiooni poodiumil taas partneritele, kuid seekord olid nad Subaru BRZ-il sõitva Sofit Racing Teami esindajad - algul võttis Vadim Antipov juhtimise partnerilt Dmitri Lebedevilt ära ja siis Vladislav Nezvankin möödus temast. Kuid “pronksi” lahingus Meitidega suutis kaitsta. Ja jälle oli mitmesuguseid juhtumeid, mis viisid kogunemisteni või - kellel oli rohkem õnne - viimastelt positsioonidelt läbi murda.

Image

Astudes teise Touring Lighti võistluse 3 parema sekka, ilmusid taas Ravon Nexia R3 sedaanide piloodid - esimestena finišeerisid Roman Golikov (Lada Granta), Vladimir Tšerevan (Volkswagen Polo) ja Aleksander Salnikov (Hyundai Solaris). Veel üks üllatus - nii miinusmärgiga (Usbeki autode poodiumide puudumine) kui ka plussmärgiga (uued näod auhinnapoodiumil ülaosas) - Kaasani Ringi võistlused.

Image

Tippklassis “Touring” oli meeldivaid üllatusi. Esimene võistlus kujunes 21 piloodi ebaõnnestunuks jälitamiseks Klim Gavrilovi jaoks. Carville Racingult Audi RS3 LMS-i juhtinud Peterburi autojuht võitis kvalifikatsiooni ja oli selline - stardis peksis teda peaaegu Lukoil Racing sõitja Andrei Maslennikov, kuid Cupra TCR piloot jäi teiseks, ehkki ta jättis maha kogenud Lada Vesta Sport TCR-i Kirill Ladygini. Ja maalihe võidu saanud kvalifikatsioonijuht sai Kaasanis toimuva etapi teise suurejoonelise loo autoriks, omistades juhtimisele kiireima ringi algusest lõpuni. Loomulikult oli ühel rajal kaks tosinat võimsat autot rahvarohke, nii et toimus mõningaid kokkupõrkeid, milles ühes tiitli taotleja Aleksei Duukalo (Audi RS3 LMS) laskis käed. Ja tõepoolest, õnnetuste ja tehniliste tõrgete tõttu jäi peloton puudu viie auto finišijoonest korraga.

Image

Mitte vähem erinevad sündmused toimusid teisel turneevõistlusel, ainus erinevus oli see, et õnnetus, milles osales korraga neli sõitjat (ainult viis autot ei finišeerinud), toimus kohe stardis. Selle tagajärjel suundus kohe kaks Lada Vesta Sport pelotonit - turvaauto ja Lada Vesta Sport TCR võidusõiduauto sedaan Mihhail Grachev. Pärast paari kodumaist autot rivistus kaks Korea Hyundai i30N TCR luukpära - Ivan Lukaševitš võitis Lukoil Racingule hõbeda ja Dmitri Bragin tõi Taif Motorsportile pronksi. Võitja osas oli tema triumf hooaja 2019 esimene ja Lada Sport Rosnefti järgmine.

Image

Kirg kaasnes S1600 juunioride võistluse mõlemale võistlusele. Esimene sõit jäi masti omanikule Egor Ganinile, kelle seltskond poodiumil olid Artjom Lyakin ja Rustam Fathutdinov - igaüks neist pidi auhindade võitmiseks päris korralikult higistama. Teises stardis polnud võrdset Ilja Doshchechkiniga, kellega Nikita Dubinin ja Peter Plotnikov astusid kiireima esikolmiku hulka. Ja jällegi, iga võistlusringiga kaasnes positsioonimuutus, nii et ringrajasõitjad polnud võistluskarjääri alustajate võistlushuvide osas Touringust halvemad ja mõnikord olid need isegi huvitavamad kui kogenud pilootide lahingud, kus kasutati võimsat varustust.

Image

Noorte vormelimonoseriaalides SMP Vormel 4 Kaasani ringrajasõidus tuli võitjaks Artjom Lobanenko kahel korral, teine ​​koht läks Aleksei Nesovile ja Pavel Bulantsevile ning teise koha saavutasid Irina Sidorkova ja Aleksander Vilajev, kes ühendasid Venemaa sarja Hispaania vormel 4-ga.